LEGO Assembly Square 10255

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

 LEGO Assembly Square 10255  - Σελίδα 2 Empty Απ: LEGO Assembly Square 10255

Δημοσίευση από brickcar 6/1/2017, 12:56

Συμφωνώ Μάνο,έτσι κι αλλιώς τα κτήρια μιας πόλης δεν είναι εξίσου όμορφα.Ωραίες ιδέες για το επόμενο!

_________________
Lego cars Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
brickcar
brickcar
Επίλεκτος τοξότης
Επίλεκτος τοξότης

Posts : 209
Τουβλάκια : 25
Join date : 04/07/2015
Age : 106
Location : Λαγκαδάς Θεσσαλονίκης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 LEGO Assembly Square 10255  - Σελίδα 2 Empty Απ: LEGO Assembly Square 10255

Δημοσίευση από Patgeo 9/1/2017, 21:34

Manos_R έγραψε:Το brickbank θυμίζει περισσότερο τα παλιά modular buildings και ως προς την τεχνοτροπία σχεδίασης και ως προς το χαρακτήρα του κτιρίου. Το assembly square είναι στην κατηγορία που ανήκει και το detective's office... Μικρά συγκροτήματα κτιρίων αποτελούν το σετ, ξεφεύγουν από τα κλασσικά modular buildings, θεωρώ όμως ότι είναι εξίσου απαραίτητα τόσο για την ποικιλία όσο και για τη δημιουργία μιας πόλης - παρόλο που δεν είναι τόσο όμορφα (όσο τα πιο παλιά). Είναι μια σειρά πάντως που έχει ακόμα πολλά να δώσει... Εγώ το επόμενο modular building περιμένω να κινηθεί στα πλαίσια της brickbank και να μην είναι πάλι συγκρότημα κτιρίων όπως το detective's office & το assembly square... Σαν σχέδιο περιμένω κάτι σε: post office ή theatre ή train station!

Πολύ ενδιαφέρουσα άποψη/ευχή διατύπωσες για το μέλλον της σειράς φίλε μου! Θα μου άρεσε και εμένα να δω κάτι αντίστοιχο, μιας και έχουμε καιρό να δούμε κάτι παρόμοιο, ίσως εκτός από το θέατρο, που αν θυμάμαι καλά είχαν βγάλει ένα γωνιακό πριν κάποιο διάστημα.

Το τι έχει στο μυαλό του ο νέος CEO, θα φανεί τα επόμενα χρόνια... Wink
Patgeo
Patgeo
Administrator
Administrator

Posts : 7536
Τουβλάκια : 754
Join date : 01/07/2015
Age : 38
Location : Kavala

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 LEGO Assembly Square 10255  - Σελίδα 2 Empty Απ: LEGO Assembly Square 10255

Δημοσίευση από Manos_R 10/1/2017, 12:51

Ο χρόνος θα με δικαιώσει ή θα με διαψεύσει φίλε μου, χαχαχα! Το κτίριο που λες είναι σινεμά, το γωνιακό. Εγώ παραπάνω έγραψα για θέατρο! Θα μου άρεσε να δω ένα θέατρο νεοκλασσικής αρχιτεκτονικής στη συγκεκριμένη σειρά! Smile
Manos_R
Manos_R
Administrator
Administrator

Posts : 5639
Τουβλάκια : 451
Join date : 21/06/2015
Age : 39
Location : Rhodes

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 LEGO Assembly Square 10255  - Σελίδα 2 Empty Απ: LEGO Assembly Square 10255

Δημοσίευση από brickcar 10/1/2017, 14:50

Πολύ ωραία ιδέα το θέατρο!

_________________
Lego cars Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
brickcar
brickcar
Επίλεκτος τοξότης
Επίλεκτος τοξότης

Posts : 209
Τουβλάκια : 25
Join date : 04/07/2015
Age : 106
Location : Λαγκαδάς Θεσσαλονίκης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 LEGO Assembly Square 10255  - Σελίδα 2 Empty Απ: LEGO Assembly Square 10255

Δημοσίευση από Patgeo 11/1/2017, 11:12

Ούπς, δεν το πήρα είδηση για το θέατρο, και έκανα λάθος συνειρμό! Για να δούμε τι θα κάνουν...
Patgeo
Patgeo
Administrator
Administrator

Posts : 7536
Τουβλάκια : 754
Join date : 01/07/2015
Age : 38
Location : Kavala

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης