Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base Empty Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base

Δημοσίευση από artisan3 14/7/2017, 11:04

IMG_4639


IMG_4640

IMG_4643

IMG_4647

IMG_4649

IMG_4650

IMG_4652

IMG_4654

IMG_4660

IMG_4670

IMG_4672







artisan3
Legoμικρούλης
Legoμικρούλης

Posts : 7
Τουβλάκια : 3
Join date : 11/07/2017
Age : 43
Location : Athens

http://www.truly.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base Empty Απ: Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base

Δημοσίευση από Patgeo 14/7/2017, 12:41

Δημήτρη, η συγκεκριμένη δημιουργία σου, μου άρεσε πολύ!

Η ράμπα για το rover, και τα στοιχεία που ενσωμάτωσες, την κάνουν μια ενδιαφέρουσα κατασκευή!

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ, ήμουν από τους τυχερούς που προλάβαν την σειρά από την οποία προήλθαν τα περισσότερα κομμάτια που χρησιμοποίησες, και την αγάπησα πολύ! Ακόμα έχω κάποια κομμάτια, αλλά προς το παρόν, κάθονται σε κάποιο κουτί, μέχρι να αποφασίσω να κάνω κάτι.
Patgeo
Patgeo
Administrator
Administrator

Posts : 7529
Τουβλάκια : 754
Join date : 01/07/2015
Age : 38
Location : Kavala

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base Empty Απ: Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base

Δημοσίευση από artisan3 14/7/2017, 12:50

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Τα κομμάτια είναι από εκείνη τη βάση με το διαστημικό τρενάκι. Τρελό δώρο θυμάμαι δεν το χόρταινα. Δυστυχώς απλά κάθε φορά που φτιάχνω κάτι (προκειμένου να έχω όλα τα κομμάτια στη διάθεσή μου) καταστρέφω το προηγούμενο. Αποφάσισέ το και ξεκίνα. Η όρεξη έρχεται με το πρώτο χρατς χρατς που θα ακουστεί απλώνοντας το χέρι και ψάχνοντας τα κομμάτια σου

artisan3
Legoμικρούλης
Legoμικρούλης

Posts : 7
Τουβλάκια : 3
Join date : 11/07/2017
Age : 43
Location : Athens

http://www.truly.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base Empty Απ: Lego GOD7 (Good Old Days) custom starship-base

Δημοσίευση από Patgeo 14/7/2017, 13:58

Εκείνο το σετάκι που ανέφερες, το θυμάμαι και εγώ! Ήταν πολύ ωραίο, αν και ποτέ δεν κατάφερα να το αποκτήσω! Crying or Very sad

Σε σχέση με εσένα, (βάσει των όσων είδα μέχρι τώρα), έχω αρκετά περιορισμένα κομμάτια από το συγκεκριμένο θέμα, αλλά φτάνει ο καιρός που θα ασχοληθώ μαζί τους! Wink
Patgeo
Patgeo
Administrator
Administrator

Posts : 7529
Τουβλάκια : 754
Join date : 01/07/2015
Age : 38
Location : Kavala

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης